- Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент (АР Крим),
- озеро Світязь (Волинь),
- Мармурова печера (АР Крим).
Про це УНІАН повідомили у прес-службі ініціатора акції, народного депутата Миколи ТОМЕНКА.
За інформацією прес-служби, за місяць до завершення Інтернет-голосування щодо визначення громадянами об’єктів, які претендують на звання 7 природних чудес України, у голосуванні на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua за претендентів на природні чудеса вже віддано більше 11 тисяч голосів, зазначається у повідом
... Читати далі »
Держспоживстандарт скасував наказ про впровадження з 1 серпня нових стандартів для виробництва ковбаси, які жорстко регламентують вміст м`яса в ковбасі різних сортів. Отже до квітня 2009 р. українського споживача надалі годуватимусь ковбасою невідомого походження. З чого наразі складаються ковбасні вироби і що нас чекає за новими стандартами, дізнавався УНІАН
- Якщо мова йде про ковбасні вироби в супермаркетах, то там немає добрих ковбас, в яких було б природне м’ясо, - розповідає УНІАН Директор Інституту екології людини Михайло Курик. - Найкраща та ковбаса, яка в своєму складі немає нічого іншого, крім натурального м’яса. Для дітей категорично не дозволяється використовувати такі ковбасні вироби, включаючи сосиски і сардельки. Я взагалі проти всіляких сосисок, там практично немає м’яса. Основна трагедія – що там є. Сьогодні туди дозволяється додовати все, може навіть і туалетний папір. Це є бізнес: купляй, набивай шлунок, а там вже, як бог дасть, так і буде.
Про це повідомляє ZDNet з посиланням на доповідь директора Centre for Ultra-high bandwidth Devices for Optical Systems при університеті Сіднея Бена Егглетона (Ben Eggleton).
Це еквівалентно отриманню даних з 17 DVD за одну секунду.
В даний час устаткування з електронних компонентів, на яке поступає інформація з високошвидкісних мереж, помітно знижує швидкість отримання даних користувачем. Розробка австралійських вчених дозволить позбутися цієї проблеми, а також одержати високошвидкісний доступ в Інтернет, захищений від виникнення помилок.
Новий халькогенідний чіп створений зі скла і об'єднує нелінійні оптичні характеристики з високою світлочутливістю. Завдяки простій конструкції і можливості використовування вторсировини при виробництві, чіпи, як очікується, коштуватимуть не дорожче ніж ті, які застосовуються зараз.
На створення чіпа пішло чотири роки. Очікується, що комерційне застосування він одержить через п'ять років
... Читати далі »
Протягом найближчих трьох-п'яти років миша, головний комп'ютерний маніпулятор, знайомий кожному, повністю зникне. З таким прогнозом виступила відома американська аналітична служба Гатнер,що спеціалізується в області інформаційних технологій.
Розроблена 40 років тому, миша стала невід'ємною складовою частиною сучасної комп'ютерної техніки. Однак, на думку експертів, уже незабаром на зміну традиційної технології прийде нова - жестикулярна.
"Миша прекрасно працює в нинішній фазі розвитку комп'ютерної техніки, коли комп'ютер в основному розташований на столі, - визнав аналітик компанії Стів Прентіс. - Але зараз ми входимо в новий період розвитку, коли комп'ютер стає все більш мобільним і супроводжує нас скрізь - на роботі й вдома. У результаті миша, для якої необхідна тверда й рівна поверхня, стає гальмом розвитку комп'ютерних технологій й повинна піти в м
... Читати далі »
Думаю всі знають, що неперервна робота за монітором спричиняє погіршення зору. Такожбагато з Вас знають, що важливо вибрати правильний монітор. Якщо це LCD, то потрібно використовувати DVI підключення, не піднімати дуже сильно яскравість, і раз на годину - півтора відволікатися від "вдивляння" в монітор на декілька хвилин. Але крім цих простих порад є ще кілька вправ, які допоможуть Вам призупинити погіршення зору через постійну роботу з комп'ютером.
Що треба робити:
Виконувати сидячи або стоячи, з максимальною амплітудою очей.
Вправа 1. Закрити очі, сильно напружити очні м'язи, на рахунок 1-4, потім розкрити очі, розслабити м'язи очей, подивитися в далину через вікно на рахунок 1-6. Повторити 4-5 разів.
Вправа 2. Не повертаючи голови, подивитися направо і зафіксувати погляд на рахунок 1-4, потім подивитися в далину прямо на рахунок 1-6. Аналогічним чином проводяться вправи, але з фіксацією погляду вліво, вгору і вниз. Повторити 2 рази.